Устаткування що застосовується в клініці Esthetic Life

SYNCHRO PLA: Y від компанії DEKA (Італія)
Платформа Synchro включають комбінацію з ALEXANDRITE і Nd: YAG лазерів з вбудованою контактною системою охолодження шкіри. Ми надаємо найширший ряд можливостей безпечного впливу: видалення волосся як на світлих, так і темних фототипу шкіри, усунення судинних патологій маленьких і середніх розмірів, неаблатівное омолодження шкіри і усунення поверхневих пігментних патологій, псевдофоллікуліт і акне.
MINISILK FT від компанії DEKA (Італія)
Дія Minisilk FT вкрай ефективно для видалення волосся і фотоомолодження. Пацієнти отримують видимі вражаючі результати після індивідуально підібраного циклу сеансів. Імпульсний світло стимулюють утворення нового колагену, що підвищує тонус, структуру і блиск шкіри .Благодаря високій швидкості і точності роботи Minisilk FT забезпечує ліфтинг шкіри без травм і хірургічних втручань.

Minisilk FT може використовуватися для всіх ділянок тіла, навіть в таких місцях, як особа, шия і руки. Результати видно вже після 4-5 сеансів і поліпшуються в наступні місяці.

Пігментація, червоні плями на обличчі, червоні вугри, великі пори, вікові плями, поверхневі вени – імпульсний світло Minisilk FT має спрямовану дію для широкого спектра недоліків шкіри.

SMARTXIDE DOT від компанії DEKA (Італія)
Завдяки своїм унікальним можливостям, SmartXide DOT (ДОТ- Дермальний Оптичний Термоліз) є єдиною системою, яка здатна вирішити навіть найбільш складні завдання, як лікування рубців різної етіології, різних пігментних утворень шкіри, а також впливати на глибокі зморшки, підлаштовуючи при цьому індивідуальні параметри процедури під кожного пацієнта окремо. Тепер стало можливим безпечно й успішно впливати на такі зони, як шия, область декольте, верхню і нижню повіку. Дана технологія дозволяє проводити процедури навіть на фототипу шкіри з високим ступенем ризику ПВГ (поствоспалітельной гіперпігментації).
CRYOPRO- Апаратна кріотерапія
CryoPro – це апарат для проведення методу кріоліфт. Впливаючи на вазомоторікі, холод викликає розширення судин і дозволяє поліпшити проникнення активних препаратів в шкіру.

Метод кріотерапії є фізіотерапевтичним методом, який поліпшує проникність шкіри і забезпечує проникнення активних речовин в її глибокі шари.

Відновлення пружності та еластичності тканин, активізація кровообігу, відновлення мікроциркуляції, зняття набряклості, ліфтинг обличчя, шиї, декольте, грудей, попередження старіння, підготовка до глибоких пілінгів, лазерної шліфовки, пластичних операцій і реабілітація після них – це все можна реалізувати завдяки апарату Cryopro.

Залежно від проблеми підбирається програма: Зволоження, Ліфтинг, Регенерація, Лікування купероза, Лікування акне.

VBC від компанії JEAN KLEBERT (Італія).
Унікальність компанії Jean Klebert (Італія) полягає в тому, що вона є виробником сучасного інноваційного обладнання для салонів і СПА центрів, а також широкого спектру професійних косметичних засобів для догляду за обличчям і тілом з натуральними інгредієнтами.

VBC- Сполучна Пульсуюча Вібрація вважається новітньою технологією, спрямованою на видалення жирових відкладень, боротьбу з целюлітом і супутніми йому станів, такими як набряклість, тяжкість в ногах, в’ялість тканин.

У новітній апарат VBC вбудована унікальна циліндрична насадка з роликами, які обертаються з різною швидкістю і відповідають обертанню 50 сфер, створюючи пульсуючий масаж. Таким чином, вплив насадкою з роликами надає комбіноване вплив – пульсуюче і вібруючий. В результаті, жирові клітини рівномірно розподіляються з зон акумуляції в зони з меншим скупченням адипоцитів. Інтенсивність обертання регулюється в залежності від відчуттів і стадії целюліту.

Апарат стимулює виведення токсинів і дренує завдяки функції місцевої вібрації тканин без побічних ефектів, таких як гематоми.

Ритмічні вібрації тканин викликають зниження чутливості, тобто практично безболісні. Тонізуючий ефект відбувається за рахунок збільшення насиченості киснем і метаболізму тканин, і відчутний після першої процедури. Також, відбувається сприятливий вплив на судини завдяки впливу на мікроциркуляцію, розширення і звуження кровоносних судин.

PRESSOPROGRAM PHISIOPRESS Active line від компанії CERRI (Італія)
Пресотерапія (прессомассаж, пневмомассаж) – вплив на лімфатичну систему стиснутим повітрям, що подається через спеціальний багатокамерний корсет, в який дозовано, за спеціальними програмами нагнітається стиснене повітря. Назва апарату – Pressoprogram phisiopress active line, фірма Cerri (Італія).

Будь-які сучасні оздоровчі програми, такі, як лікування целюліту і ожиріння, обов’язково включають комплекс процедур для поліпшення циркуляції лімфи.

Показання до пресотерапії:

целюліт
локальні жирові відкладення
надлишок ваги
тяжкість в ногах
м’язове перенапруження після роботи або змагань
хронічна венозна недостатність
посттравматичний набряк
післяопераційний набряк
профілактика тромбозу
лімфодренаж
Комп’ютеризовані прессомассажние апарати фірми Cerri з успіхом застосовуються в російських і зарубіжних салонах краси, медичних центрах і клініках. Вони економлять робочий час фахівця, працюють безшумно і забезпечують повний комфорт пацієнта з максимально високою результативністю процедури.

FUTURA PRO New Edition
Одним з найефективніших засобів вирішення проблем корекції фігури в Європі вважають систему FUTURA PRO, розроблену в Лондоні фахівцями компанії Ultratone Professional і групою лікарів – дослідників Лондонського університету.

Процедури корекції фігури на апараті FUTURA PRO були визнані справжнім відкриттям в світі сучасної косметології.

Революційна система биостимуляции Ultratone FUTURA PRO- це:

1) Надзвичайний комфорт процедур,

2) Колосальна економія Вашого часу, так як протягом одного сеансу (30 хвилин!) Можна проводити відразу комплекс необхідних процедур для корекції кожної проблемної області,

3) Результати недоступні іншим апаратним методикам і перевершують ефект навіть від інтенсивних тренувань у спортзалі,

4) Можливість проводити процедури по обличчю і тілу як окремо, так і одночасно,

5) Перший і єдиний апарат, оснащений інтелектуальною комп’ютерною програмою, яка виключає помилки косметолога під час проведення процедури,

6) Всі кращі апаратні методики для догляду за обличчям і тілом за один сеанс.

ЩО МОЖЕ FUTURA PRO?

За ідеологією і технічним рішенням FUTURA PRO сьогодні на 5-7 років випереджає кращі зразки сучасного косметологічного обладнання. Це єдина система в світі, яка поєднує програми биостимуляции обличчя і тіла (окремо або в поєднанні), мікроструми і ультразвук.

Програми для тіла:

Корекція фігури
формування контурів
Схуднення і усунення зайвої ваги
лікування целюліту
Поліпшення форми грудей
лімфодренаж
Зменшення жирових відкладень
Поліпшення тонусу і працездатності м’язів
Відновлення фігури після пологів
антистресові процедури
Програми для особи:

ефект ліфтингу
Підвищення тонусу м’язів
Поліпшення тургору шкіри
Нормалізація стану лімфатичної системи
поліпшення кровообігу
зволожуючий масаж
зменшення зморшок
лікування акне
Крім різноманітних і високоефективних естетичних програм FUTURA PRO об’єднує в собі:

Спортивні програми для збільшення сили, витривалості, еластичності, швидкості скорочення м’язів, а також для відновлення м’язів після інтенсивних навантажень.
Лікувальна програма акупунктура, рефлексологія- програми, що дають можливість зняття гострих і хронічних больових синдромів.
Реабілітаційна програма, що сприяють відновленню м’язової і сполучної тканини, рухової активності.
30- хвилинні процедури на апараті FUTURA PRO еквівалентні 90 хвилинам інтенсивної аеробного тренування!

SUPER SONIK SPATULA, АПАРАТ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇ
Апарат ультразвукової терапії SUPER SONIC SPATULA дозволяє проводити УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ПІЛІНГ, який застосовується як спосіб очищення шкіри і здійснюється через лосьйон або мінеральну воду. В даному методі використовується безперервне поле ультразвукових хвиль високої інтенсивності, при взаємодії якого з молекулами води, нанесеною на шкіру, відбувається її закипання і кавітація. В результаті цього процесу спостерігається відлущування ороговілого шару епідермісу, виведення назовні продуктів життєдіяльності клітин, посилення підшкірного кровообігу і лімфовідтоку, що робить шкіру обличчя здоровою, пружною і стійкою до несприятливих зовнішніх впливів.

Функції апарату ультразвукової терапії:

Ультразвуковий пілінг і глибоке очищення шкіри;
ультрафонофорез;
мікромасаж;
ультразвукова ліфтинг;
розгладження зморшок;
лікування пігментації.
Показання для мікрострумової терапії:

ліфтинг
лікування і профілактика зморшок
лікування гіперпігментації
догляд за гіперчутливою шкірою
лікування жирної проблемної шкіри (акне, постакне)
лікування розацеа, купероза
проблеми випадіння волосся
набряки
ліфтинг грудей, сідничної області, рук, живота
антицелюлітні програми
зниження тургору шкіри
Мікрострумова терапія є найпотужнішим стимулятором регенерації будь-яких тканин організму.

Аппарат HIFU Sofia
Апарат HIFU Sofia – для проведення процедури SMAS-ліфтингу за допомогою високосфокусірованного ультразвуку, яка повноцінно замінить хірургічну підтяжку обличчя. Ультразвукові імпульси апарату HIFU Sofia проникають в глибоко в шкіру і підшкірно-жирову клітковину, досягаючи глибини м’язів, в результаті ми отримуємо такі бажані ефекти, як підтяжка обличчя і омолодження. Єдина апаратна методика ліфтингу брів, нижньої третини обличчя, шиї, зони декольте, яка не потребує оперативного втручання, зареєстрована МОЗ України та схвалена FDA (США).

Види процедур і зони впливу:

Корекція гравітаційного птозу (опущення) шкіри обличчя і тіла;
Усунення другого підборіддя;
Відновлення чіткості овалу обличчя, контуру нижньої щелепи;
Корекція носогубних складок, опущених куточків губ;
Корекція опущення брів;
Корекція вікових змін на будь-якій ділянці тіла;
Підтяжка шкіри в зоні декольте, на внутрішній поверхні рук і ніг, живота, сідниць.
Переваги SMAS ліфтингу:

На шкірі не залишається швів, шрамів, рубців;
Корекція можлива на всіх ділянках особи;
Доктор індивідуально підбирає параметри, які необхідні на даній ділянці обличчя або тіла, що виключає пошкодження поверхні тканин;
Методика є високоефективною і практично безболісна;
Ефект після першої процедури;
Процедура безпечна для пацієнтів будь-якого віку і з будь-яким типом шкіри;
SMAS ліфтинг можна робити в будь-яку пору року.
Протипоказання для безопераційної підтяжки обличчя на апараті HIFU Sofia:

Вагітність і годування груддю;
онкозахворювання;
Наявність кардіостимулятора
Наявність імплантів з металу на тій ділянці тіла, який буде оброблятися (ці протипоказання для апаратного СМАС ліфтингу не стосуються зубних коронок / імплантів);
Діагностована епілепсія;
Гнійні шкірні запалення;
Колагенози.

Апарат радіочастотного ліфтингу Body Slim
Один з кращих в своєму класі апаратів, який зменшує жирові відкладення, бореться з целюлітом, підтягує і вирівнює шкіру, коректує глибокі мімічні зморшки, усуває птоз (опущення) шкіри.

Показання для кавітації на апараті Body Slim:

Зменшення жирових відкладень в будь-яких зонах тіла (талія, живіт, боки, сідниці, стегна, спина, руки, обличчя);
Корекція вираженого целюліту;
Формування контурів тіла;
Усунення птозу (опущення) тканин обличчя;
Корекція глибоких мімічних зморшок в області носогубного трикутника, на лобі, навколо очей.
Протипоказання:

Наявність кохлеарного імпланта;
Патологія печінки (гепатит, цироз, гепатоцелюлярна недостатність);
Хвороби серця (в тому числі наявність кардіостимулятора);
Цукровий діабет;
Онкологія;
Ендокринні порушення;
Погана згортання крові;
Захворювання судин, в тому числі схильність до тромбоутворення;
Вагітність і період лактації.
Радіохвильової ліфтинг (RF-Lifting, термоліфтінга) на апараті Body Slim

Суть методики – вплив на шкіру високочастотного електричного струму, що проникає в глибокі шари епідермісу, і стимуляція вироблення колагену. За рахунок цього, контур обличчя підтягується, йде провисання шкіри, зморшки зникають, шкіра вирівнюється і набуває здоровий і свіжий вигляд.

Радіохвильової ліфтинг необхідний для:

поліпшення тонусу
відновлення колагену
Стабілізація метаболічних процесів
Видима підтяжка шкіри
Переваги RF-ліфтингу

безболісність;
Процедура повністю контрольована;
Відсутність реабілітаційного періоду;
Підходить для будь-якого віку і типів шкіри;
Дуже швидка поява видимого ефекту і його тривале збереження;
Короткий час проведення сеансу, близько 20 хв;
Безпека процедури.
Протипоказання:

Вагітність і період лактації;
Гострі інфекційні захворювання з лихоманкою;
Шкірні захворювання;
онкозахворювання;
Системні захворювання;
Наявність кохлеарного імпланта.

BIO-THERAPEUTIK COMPUTERS, АПАРАТ мікрострумової терапії (США)
Bio-Ultimate Gold – повністю комп’ютеризований двоканальний апарат для мікрострумової терапії. Мікрострумова терапія є методом вибору при корекції деформаційного старіння за рахунок довгострокового ліфтингу лицьових м’язів і пролонгованої дренажного ефекту.

Мікрострумова терапія дозволяє отримати швидкі і стабільні результати при лікуванні зморшок, старіючої шкіри обличчя, шиї і декольте, гіперпігментації і акне. В ході процедури здійснюється комплексний вплив на шкіру, м’язи, лімфатичні і кровоносні судини. Одночасно поліпшується постачання і відновлюється нормальна фізіологічна активність клітин, забезпечується зволоження глибоких шарів епідермісу.

Показання для мікрострумової терапії:

ліфтинг
лікування і профілактика зморшок
лікування гіперпігментації
догляд за гіперчутливою шкірою
лікування жирної проблемної шкіри (акне, постакне)
лікування розацеа, купероза
проблеми випадіння волосся
набряки
ліфтинг грудей, сідничної області, рук, живота
антицелюлітні програми
зниження тургору шкіри

Мікрострумова терапія є найпотужнішим стимулятором регенерації будь-яких тканин організму.

Апарат Cryo Slim
Апарат Cryo Slim – застосовується для унікальної нехірургічній процедури кріоліполіза, не вимагає анестезії і є безпечною альтернативою операційної ліпосакції. Апарат для кріоліполіза запускає процес руйнування адипоцитів за допомогою низьких температур, жирові клітини розпадаються і виводяться з організму природним шляхом. Ефект видно вже після першої процедури, обсяги жирових відкладень зменшуються від 4 см.

Показання для проведення процедури на апараті Cryo Slim:

Корекція фігури;
Зменшення обсягів;
Локальні жирові відкладення (жирова складка товщиною не менше 2 см і не більше 7 см в області живота, талії, стегон, спини);
Поліпшення тонусу.
Протипоказання:

Холодова алергія;
Порушення кровообігу в проблемній зоні;
Вагітність і період лактації;
кардіостимулятор;
Порушення згортання крові;
Онкологія;
Гострі запальні захворювання;
Не підходить для лікування обширного ожиріння.