ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

Добридень! Скажіть, будь ласка, вартість видалення судин на крилах носа? І скільки процедур для цього потрібно?

Добридень! Для видалення судин на крилах носа знадобитися 2-3 процедури.

Доброго дня! У мого 2-х річну дитину вроджена гемангіома на ручці, завбільшки з 5 коп. Скільки буде коштувати видалення і останеться чи слід?

Добридень! Дякуємо за питання. На жаль, ми не працюємо з дітьми молодше 18 років.

Добридень! Мене цікавить наступне питання, у мене над верхньою губою і на підборідді з'явилися світлі щетинистий волоски, чи можливо їх прибрати і скільки для цього потрібно процедур?

Добридень! У нашому Центрі є два види лазера, які ми використовуємо для видалення небажаного волосся, які ефективно працюють на будь-якому типі шкіри і з будь-яким типом волосся, навіть світлим. Кількість процедур строго індивідуально, зазвичай 6-8 з інтервалом в 1-15 міс.

Доброго дня! У мене на обличчі після вагітності виникли пігментні плями, як можна від них позбутися і вартість процедури?

Добридень! Для того, щоб позбутися від пігментних плям, у нас в арсеналі є кілька процедур: хімічний і лазерний пілінг, фотоомолоджування, мезотерапія, відбілюючі косметологічні процедури і обов’язково домашній догляд з використанням сонцезахисних засобів. Який метод підійде саме Вам, може підказати доктор на консультації. Прийом строго по запису, тел. 067-242-62-59. Будемо раді Вас бачити на Оболонській наб. 3, корп.2

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна якось відбілити пахви і зону бікіні, скільки це коштує?

Добридень! Існує спеціальний м’який хімічний пілінг саме для цих зон. Процедура проходить абсолютно безболісно і без лущення. Приємний бонус – пружність і омолодження) Потрібно 3-4 процедури з інтервалом в 3 тижні.

Я хочу запитати:

11 + 9 =